Блог

СРОЧНАЯ ПОМОЩЬ НА ЛЕКАРСТВО ДЛЯ ЛЕЧЕНИЕ МЕТАСТАЗИРУЮЩЕЙ МЕЛАНОМЫ НУЖНА ДАДУ-СУББОТИНОЙ КОРНЕЛИИ

Автор: Olga_Eremchuk , дата: чт, 04/29/2021 - 10:27

Метастатическая меланома представляет собой онкологическое заболевание, при котором вторичные опухоли распространяются по организму человека за небольшой промежуток времени.

Сегодня к нам обратилась за помощью Субботина Дария-невестка Корнелии Леоновны. С большой надеждой она просит всех, кто имеет возможность- помочь купить нужные лекарства:

ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ МЕТАСТАТИЧЕСКОЙ МЕЛАНОМЫ ОЧЕНЬ НУЖНА ПОМОЩЬ ПАВШОК ВАЛЕРИЮ. МУЖЧИНА УЖЕ ПРОШЁЛ НЕСКОЛЬКО ВИДОВ ЛЕЧЕНИЯ И СЕМЬЯ ФИНАНСОВО-ИСТОЩЕНА.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: ср, 04/14/2021 - 15:38

Метастатическая меланома представляет собой онкологическое заболевание, при котором вторичные опухоли распространяются по организму человека за небольшой промежуток времени.

Сегодня к нам обратилась за помощью дочь Валерия Казимировича - Ольга Валериевна. С большой нажеждой она просит всех, кто имеет возможность- помочь купить нужные лекарства:

СРОЧНО НЕОБХОДИМА ПОМОЩЬ НА ЖИЗНЕННО-ВАЖНЫЕ ЛЕКАРСТВА ВИКТОРУ САМОЙЛЕНКО

Автор: Olga_Eremchuk , дата: чт, 03/18/2021 - 11:54

Самойленко Виктор Николаевич 1952 года рождения. У мужчины метастатическая меланома с поражением головного мозга. 

Метастатическая меланома представляет собой онкологическое заболевание, при котором вторичные опухоли распространяются по организму человека за небольшой промежуток времени.

НАДІЯ СИРОТА БОРЕТЬСЯ З МЕЛАНОМОЮ (РАКОМ ШКІРИ) З МЕТАСТАЗАМИ В ПЕЧІНКУ ТА КІСТКИ! МОЛОДІЙ МАМІ ПОТРІБНЕ ЛІКУВАННЯ ПРЕПАРАТАМИ ТАРГЕТНОЇ ТАРЕПІЇ, ЯКІ УЖЕ ДАЮТЬ РЕЗУЛЬТАТ, АЛЕ КОШТУЮТЬ НЕПІДЙОМНО-ДОРОГО.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: пн, 03/15/2021 - 11:10

Кожній дитині потрібна МАМА...

Так і маленький Матвійчик хоче, щоб його мама Надя була завжди поруч, цілувала його, обіймала, читала казки на ніч.

Він ще не знає, що у його молодої і гарної мами смертельне захворювання.

І для того щоб жити і бути поруч їй потрібне дороговартісне ПОЖИТТЄВЕ лікування...

ШУНИНА ТАТЬЯНА БОРЕТСЯ С МЕЛАНОМОЙ 4СТ., НУЖНЫ СРЕДСТВА НА ЛЕКАРСТВА ТАРГЕТНОЙ ТЕРАПИИ, НАЧАЛО ПРИЕМА КОТОРЫХ УЖЕ НЕМНОГО ОБЛЕГЧИЛИ ТЯЖЕЛОЕ СОСТОЯНИЕ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: чт, 03/11/2021 - 14:38

Татьяне  Степановне 54 года, до начала приема препаратов таргетной терапии состояние женщины было очень тяжёлое, она практически не вставала. Но после приема лекарств таргетной терапии Тафинлар и Мекинист состояние немного улучшилось, появился шанс жить.  

ЙОЛКІНІЙ ОЛЬЗІ ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА, ЩОБ ПРИДБАТИ ПРЕПАРАТ "КІТРУДА". МАМА ДВОХ ДІТОК ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОГО ЛІКУВАННЯ ПРОГРЕСУ МЕЛАНОМИ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: сб, 03/06/2021 - 17:32

Меланома – злоякісна пухлина, яка розвивається з меланоцитів (пігментних клітин, які в нормі синтезують пігмент меланін). Меланома може розповсюджуватись через лімфу і кров майже в усі органи. Метастази меланоми, при негативному розвитку процесу, спочатку поширюються в лімфатичні вузли, пізніше - в легені, печінку, кістки, головний мозок.

ДОПОМОГИ НА ЛІКУВАННЯ РІДКІСНОЇ ФОРМИ МЕЛАНОМИ З МЕТАСТАЗАМИ ПОТРЕБУЄ МАЛИЙ АНАТОЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: пн, 02/15/2021 - 13:09

Меланома – це серйозна форма раку шкіри, яка починається в клітинах, відомих як меланоцити. Хоча вона зустрічається рідше, ніж базально-клітинна карцинома та плоско-клітинний рак, меланома є більш небезпечною через здатність швидше поширюватися на інші органи, якщо її не лікувати на ранній стадії. Розрізняють чотири основних типи меланоми, один з яких вузлова (нодулярна)

Вузлова (нодулярна) меланома

МАКСИМУ ХРАБРИХ ПОТРІБНА ДОПОМОГА НА ПРИДБАННЯ ІМУНОТЕРАПІЇ ПРЕПАРАТОМ «КІТРУДА». ЛІКИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ КОШТУЮТЬ БІЛЬШЕ 100 ТИС.ГРН. ЗА ОДНУ КРАПЕЛЬНИЦЮ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: чт, 02/11/2021 - 14:58

Сім'я Храбрих, Мар’яна та Максим жили щасливим життям не очікуючи лиха. Разом ростять та виховують донечку, їй 13 років, мріяли про другу дитину у родині, але цим мріям .... В червні місяці 2020 року у чоловіка на шиї збільшився лімфатичний вузол, ніхто навіть і не думав про онкозахворювання.

НАДІЯ ІВАНІВНА ГРИНЦЕВИЧ ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОЇ ДОПОМОГИ НА ЛІКИ ТАРГЕТНОЇ АБО ІМУНОТЕРАПІЇ. МЕТАСТАЗИ МЕЛАНОМИ ПОШИРИЛИСЯ В ОРГАНИ: МНОЖИННЕ ВТОРИННЕ УРАЖЕННЯ ЛЕГЕНЬ, ПЕЧІНКИ, СЕЛЕЗІНКИ, 7-ГО РЕБРА, ГОЛОВНОГО МОЗКУ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: вт, 02/09/2021 - 11:43

Меланома — одна з найбільш злоякісних пухлин шкіри. Захворювання може виникнути в будь-якому віці. Злоякісна пухлина розвивається з меланоцитів (пігментних клітин шкіри, які виробляють меланін) як нормальної шкіри, так і пігментних невусів (родимок).

Небезпека захворювання полягає в тому, що для пухлини характерний стрімкий розвиток  — новоутворення поширюється (метастазує) не тільки на шкірний покрив, але і в інші органи та кістки.

МОЛОДАЯ МАМА –ПАНЧЕНКО АННА ПРОСИТ ПОМОЩИ НЕРАВНОДУШНЫХ В БОРЬБЕ С МЕТАСТАЗАМИ МЕЛАНОМЫ В ГОЛОВНОЙ МОЗГ. СРЕДСТВА СРОЧНО НУЖНЫ НА ТАРГЕТНУЮ ТЕРАПИЮ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: пн, 02/01/2021 - 13:14

Метастатическая меланома представляет собой онкологическое заболевание, при котором вторичные опухоли распространяются по организму человека.

При меланоме риск распространения метастазов в головной мозг очень высокий среди наиболее распространенных онкологических заболеваний.

Сегодня наша финансовая поддержка очень нужна Анне. Её семья прошла уже очень нелегкий путь в лечении меланомы. Анна с мужем Сергеем воспитывают сына, ему всего лишь 3,5 годика