ДОПОМОГИ НА ЛІКУВАННЯ РІДКІСНОЇ ФОРМИ МЕЛАНОМИ З МЕТАСТАЗАМИ ПОТРЕБУЄ МАЛИЙ АНАТОЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: пн, 02/15/2021 - 13:09

Меланома – це серйозна форма раку шкіри, яка починається в клітинах, відомих як меланоцити. Хоча вона зустрічається рідше, ніж базально-клітинна карцинома та плоско-клітинний рак, меланома є більш небезпечною через здатність швидше поширюватися на інші органи, якщо її не лікувати на ранній стадії. Розрізняють чотири основних типи меланоми, один з яких вузлова (нодулярна)

Вузлова (нодулярна) меланома

Це найбільш агресивний тип меланоми. На неї припадає від 10 до 15 відсотків усіх випадків. Пухлина росте глибше в шкіру та швидше, ніж інші типи, і найчастіше зустрічається на тулубі, ногах і руках, а також волосистій частині голови у літніх чоловіків. Зазвичай вона є інвазивною у той час, коли її вперше діагностують. Саме такий тип меланоми (нодулярна) діагностований в Малого Анатолія Леонідовича.

До нас звернулася Дружина Анатолія- Малая Олена Юріївна:

«В вересні чоловіку діагностували рак-меланому. В 24.09.2020 була видалена родимка з лівого передпліччя. Гістологічне обстеження виявило  нодулярну меланому шкіри. В листопаді чоловіку зробили ультразвукове обстеження та компʼютерну томографія, які показали збільшені лімфовузли. 03.12.2020 була проведена правостороння пахвова лімфодисекія (видалення лімфовузлів). За результатами гістологічного обстеження в одному з трьох досліджених лімфовузлів виявлено метастаз меланоми. В січні 2021 року хіміотерапевтом було призначене лікування саме для цього типу меланоми. Це два препарати таргетної терапії: Тафінлар (Дабрафеніб) та Мекініст (Траметиніб), які потрібно приймати в комплексі. Препарати треба приймати довгостроково.

На жаль в Україні немає державної підтримки для хворих з меланомою, яка в нас вважається рідкісною (орфанною ) хворобою, хворі змушені лікуватися та обстежуватися за власний кошт. Для нащої сім’ї ліки дуже дорогі, в місяць лікування коштує 2800 $, близько 80 тис. грн.

Проте, іншого виходу у нас не було- лікування розпочато, ми змогли придбати препарати на місяць прийому, але родині не впоратися з такою сумою без підтримки. А зупиняти лікування не можна.

Нам дуже важко, адже крім онкології, в червні Анатолій переніс інфаркт - йому було проведено коронарне стентування, в зв’язку з чим він ще й постійно приймає ліки для підтримки серця.

Через тривале та дороговартісте лікування заощадження нашої родини вичерпані, тому змушені звертатися до всіх небайдужих людей . Допоможіть моєму чоловіку Анатолію продовжити лікування та повернутися до повноцінного життя.»

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

4731 2191 2388 3757 Приватбанк – Малая Олена Юріївна

5375414122767543 monobank

Сторінка дружини для зв'язку: https://www.facebook.com/elena.malaya.14

 

Коментарі