ДОПОМОГА, ЩОБ ПРИДБАТИ ЛІКИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ МЕТАСТАТИЧНОЇ МЕЛАНОМИ (РАК ШКІРИ З МЕТАСТАЗАМИ) ПОТРІБНА БАЛЯСНІЙ ТЕТЯНІ

Автор: Olga_Eremchuk , дата: пт, 09/03/2021 - 12:14

Термінова допомога на придбання ліків потрібна Балясній  Тетяні. Жінці 42 роки, уже понад 7 років вона бореться з меланомою. Зараз хвороба прогресувала метастазами. потрібні препарати вартістю понад 100 тис.грн/місяць.

Вперше меланому діагностували та видалили хірургічно у 2014 році.

До 2021 року Тетяна проходила рекомендовані лікарями обстеження та огляди, 7 років хвороба не давала про себе знати. Але в 2021 році з'явився метастаз в паховий лімфовузол, який було видалено. Уже тоді лікарі рекомендували розпочати лікування в ад'ювантному режимі. Проте вартість лікування непідйомна для сім'ї, тому єдиним вимушеним кроком стало спостереження без лікування.

На превеликий жаль меланома дуже агресивний вид раку шкіру, хворобі вистачело лише 3 місяці, щоб знову прогресувати метастазами в печінку. Тому на цей раз, необхідно якомога швидше пройти лікування. Лікарями був проведений  онкоконсиліум на якому призначили лікування препаратом таргетної терапії Зелбораф. Вартість цих ліків непідйомна, потрібно близько 100 тис.грн/місяць. 

 

Дороговартісне лікування спричинило складне фінансове становище сім'ї: Тетяні встановлено інвалідність другої непрацюючої групи, відповідно сім'ю забезпечує лише чоловік. Щоб розпочати лікування терміново та зупинити прогрес хвороби придбано препарат "Зелбораф" лише на місяць лікування. Далі змоги купувати ліки немає, адже близько 100 тис.грн за кожний місяць лікування- це дуже велика сума. тому Тетяна та її сім'я звертається до усіх небайдужих з проханням про допомогу.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ: 

Карта Приватбанк

 4731 2196 1551 3482 Балясна Тетяна Олександрівна