ДОРОГОВАРТІСНА ІМУНОТЕРАПІЯ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ КРАСОВИЧА ОЛЕКСАНДРА. САША ТА СІМ’Я, ПРОСЯТЬ ДОПОМОГИ НА ЛІКУВАННЯ МЕЛАНОМИ 4 СТАДІЇ,З МЕТАСТАЗАМИ В ГОЛОВНИЙ МОЗОК.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: пн, 02/08/2021 - 14:38

Олександру 36 років, капітан поліції,  з дружиною виховують двох маленьких діток. Вперше чоловіку підтверджено діагноз «меланома» у липні 2020 року. В результаті проведеної операції по видаленню меланоми грудної клітки, тоді ж,  визначено III стадію.

Розпочалася історія хвороби з родимки, яка за дуже короткий час почала змінюватися: збільшилася у 2-3 рази, шкіра навколо неї почервоніла, чоловік відчув збільшення лімфатичного вузла. Помітивши зміни, Олександр звернувся на консультацію до місцевого онкодиспансеру (м.Рівне), саме там лікарі провели хірургічне лікування, також було видалено сім лімфатичних вузлів.

Дружина Вікторія розповідає: «… лікарі моєму Саші призначили після операції курс інтерферонотерапії, на жаль, додаткової інформації про складність меланоми тоді ми ще не мали, але дотримувалися усіх призначень спеціалістів та проходили усі необхідні призначення. У січні 2021 року на МРТ головного мозку було виявлено, що хвороба прогресувала метастазами в головний мозок, необхідні були додаткові обстеження, щоб оцінити масштаб прогресу хвороби. Так, як ми потрапили в період новорічних свят та карантину в Україні, ми не мали змоги швидко пройти все необхідне..» (доп.авт. :в Україні лише декілька апаратів ПЕТ КТ, всі вони знаходяться в м.Київ, в регіонах України цей вид дослідження на жаль поки не доступний пацієнтам, деякі апарати є в приватних клініках. Пацієнтам з регіонів для проходження обстеження доводиться записуватися у декількамісячні черги у м.Київ )

При ураженні головного мозку дорога кожна хвилина. Тому усі обстеження необхідно було пройти терміново, та якомога швидше розпочати лікування. Сім’я Олександра прийняла рішення звернутися до турецьких лікарів. На огдяд, аналіз  та лікування погодилася прийняти турецька клініка «Медіполь мега». Саші провели перевірку усіх заключень та призначили видалення метастазів в головному мозку за допомогою кіберножа (лікарі це пояснюють тим, щоб виграти час для дії імунотерапії та зупинити поширення хвороби). Також призначили курс лікування препаратом імунотерапії Опдіво (nivolumab) 480 мг/міс, протягом двох років препарат потрібно вводити кожні 2 тижні.

Зараз Саша в Туреччині отримує лікування та перші крапельниці Опдіво. Поряд з ним його мама Антоніна, яка вдень і вночі шукає порятунок для сина, вивчає інформацію, консультується з лікарями, робить усе можливе для порятунку та тримається дуже мужньо. Вдома на нього чекають двоє діток та схвильована дружина, яка «перевертає» усю Рівненщину,і навіть за її межами, щоб домовитися  до приїзду чоловіка з лікарнями на подальше лікування препаратом, але вже в Україні, на пошук коштів та можливостей.

На жаль, що в Україні, що за кордоном лікування метастатичної меланоми - дороговартісне. Сім’я  Красовича Олександра витрачає усі заощадження та можливості на початок лікування на сеанси кіберножа, на обстеження та аналізи, на перебування в турецькій клініці.

В Олександра є шанси подолати меланому та жити щасливо зі своєю сім’єю, для цього йому потрібне лікування та наша допомога для придбання ліків.   Тому сьогодні змушені звертатися до небайдужих людей за матеріальною допомогою, так, як в Україні відсутні будь-які види допомоги при лікуванні меланоми. Значення має кожна гривня. Допоможемо врятувати життя! Спасибі усім, хто допомагає та підтримує.

 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

Приват банк

5363 5423 2001 3189 Красович Олександр Юрійович

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001081108721 сторінка Олександра у Фейсбук              

Коментарі