ГАЛИНА МУЦ З ДРОГОБИЧА ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ НА ПРИДБАННЯ ПРЕПАРАТУ "КІТРУДА". ЖІНКА БОРЕТЬСЯ З МЕЛАНОМОЮ 3 СТАДІЇ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: вт, 11/02/2021 - 10:54

Ще з раннього віку в Галини на спині було утворення, схоже на бородавку, яка ніколи не викликала жодного дискомфорту. Але близько двох років тому вона почала змінювати форму і кровоточити, жінка звернулися до лікарів, але як виявилося – не надто вчасно. Галина та її сім’я почули діагноз – меланома (рак) шкіри спини, ІІІ стадія.

У листопаді 2019 було проведено одночасно дві операції: видалили це утворення та метастази у лімфовузлі. Проте хвороба прогресувала, вже через два місяці видалили нові метастази у лімфовузлах, і через певний час все знову повторилося.

Галина приймала інтерферонотерапію, яка на превеликий жаль не дала успішних результатів, тому після третьої операції було вирішено почати курс хіміотерапії. Перші крапельниці давалися важко, згодом Галина стала почуватися краще, та хвороба продовжувала прогресувати. З’явилися метастази в обох підключичних ділянках, які знову забирали хірургічним шляхом. Загалом за два роки у молодої жінки було 6 рецидивів! Неймовірно складні часи для сім’ї, які своїми силами весь цей час оплачували лікування та операції, аби лише врятувати свою кохану дружину та найкращу маму. 

Навесні Галина захворіла на коронавірус, її госпіталізували та певний час стан був просто критичний. На щастя, Covid-19 вдалося перемогти! Але рак не відступив… за даними КТ хвороба прогресує в м’які тканини. На сьогоднішній день Галина знову потребує складної операції. Лікарі наполегливо радять приймати «Кітруду», оскільки це єдиний препарат, який наразі може допомогти. Ціна одного курсу- 110 000 грн на місяць, а за вказівками лікарів потрібно мінімум 12 курсів (один рік). Це абсолютно захмарна ціна для сім’ї. Завдяки небайдужим людям було зібрано необхідні кошти для перших курсів препарату, наступний уже незабаром, часу обмаль.

Галина дуже сильна, вона багато пройшла і дуже хоче жити, адже їй лише 42… Сім’я благає вашої допомоги та щиро вірить, що з вашою допомогою вдасться врятувати рідну людину.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

Приватбанк: 5168 7574 2405 9048, Муц Галина Романівна

Сторінка в фейсбук 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100027444722072

Коментарі