МАКСИМУ ХРАБРИХ ПОТРІБНА ДОПОМОГА НА ПРИДБАННЯ ІМУНОТЕРАПІЇ ПРЕПАРАТОМ «КІТРУДА». ЛІКИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ КОШТУЮТЬ БІЛЬШЕ 100 ТИС.ГРН. ЗА ОДНУ КРАПЕЛЬНИЦЮ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: чт, 02/11/2021 - 14:58

Сім'я Храбрих, Мар’яна та Максим жили щасливим життям не очікуючи лиха. Разом ростять та виховують донечку, їй 13 років, мріяли про другу дитину у родині, але цим мріям .... В червні місяці 2020 року у чоловіка на шиї збільшився лімфатичний вузол, ніхто навіть і не думав про онкозахворювання.

        

Сьогодні Мар’яна Храбрих пише нам:

«Звертаємось за допомогою усіх небайдужих, кошти потрібні для придбання препарату Кітруда (пембролізумаб).

У мого чоловіка меланома. Про діагноз дізналися звернувшися до лікарів по місцю проживання.  Ми отримали консультацію в спеціалістів щелепно-лицевого відділення міської лікарні м. Кривий Ріг, була підозра на кісту шиї, тому хірурги вирішили оперувати. І як грім серед ясного неба пролунали слова лікаря, коли прийшли результати гістології видаленого матеріалу- це метастаз Меланоми!

Спочатку ми не вірили, зробили імуногістохімію - дослідження в Інституті Раку, і, на жаль, діагноз підтвердився. Від страху і паніки ми не знали до кого звертатися, що робити, здавалося життя скінчилося!

В НІР ми отримали консультацію передового онколога, який дав нам надію. Саме там нам призначили додатково ПЕТ -КТ обстеження, на якому був знайдений ще один вражений лімфовузол - під щелепою, з правої сторони, і який було прийнято рішення видаляти.

Отож 2 жовтня 2020 року Максим переніс ще одну операцію на шиї, у відділенні пухлини голови і шиї в Національному Інституті Раку. Після чого, наш лікуючий лікар призначила лікування імунотерапією препаратом Кітруда (пембролізумаб).

І знову удар - вартість терапії космічна, адже одна крапельниця коштує 114 тис.грн.,а їх потрібно робити протягом року - 18шт., з введенням кожні 3 тижні.

Зусиллями рідних, колег, небайдужих людей ми зібрали кошти на 4 крапельниці! Але це все! І Знову відчай! Коштів більше не має, вже виставлене на продаж житло, всі хто зміг - допоміг. Чоловік отримує мінімальну пенсію, і доходів сім'ї не вистачає ,щоб зібрати такі кошти, 1,6млн.грн!!! Тому звертаюсь по допомогу до кожного не байдужого, і благаю допомогти зібрати необхідну суму для лікування. Допоможіть врятувати чоловіка та тата!!!»

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

4731219611779459 Храбрих Мар’яна

4731219614230286 Храбрих Максим

Сторінки у соціальних мережах:

Сторінка збору: https://www.facebook.com/help.max.khrabrykh/

Сторінка Мар’яни: https://www.facebook.com/hrabryh.m/

 

Коментарі