НАДІЯ ІВАНІВНА ГРИНЦЕВИЧ ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОЇ ДОПОМОГИ НА ЛІКИ ТАРГЕТНОЇ АБО ІМУНОТЕРАПІЇ. МЕТАСТАЗИ МЕЛАНОМИ ПОШИРИЛИСЯ В ОРГАНИ: МНОЖИННЕ ВТОРИННЕ УРАЖЕННЯ ЛЕГЕНЬ, ПЕЧІНКИ, СЕЛЕЗІНКИ, 7-ГО РЕБРА, ГОЛОВНОГО МОЗКУ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: вт, 02/09/2021 - 11:43

Меланома — одна з найбільш злоякісних пухлин шкіри. Захворювання може виникнути в будь-якому віці. Злоякісна пухлина розвивається з меланоцитів (пігментних клітин шкіри, які виробляють меланін) як нормальної шкіри, так і пігментних невусів (родимок).

Небезпека захворювання полягає в тому, що для пухлини характерний стрімкий розвиток  — новоутворення поширюється (метастазує) не тільки на шкірний покрив, але і в інші органи та кістки.

З огляду на агресивність меланоми шкіри, лікування захворювання  — складний і багатогранний процес, результат якого залежить, в першу чергу, від своєчасного звернення, підібраного сучасного лікування.

На сьогоднішній день, в Україні пацієнти не забезпечені лікуванням зі сторони держави, тому змушені власними силами збирати кошти на дороговартісні препарати.

Українці, котрі зустрілися з діагнозом «метастатична меланома»     зазвичай отримують рекомендації від лікарів розпочинати лікування препаратом імунотерапії «Кітруда» (пембролізумаб), так, як це єдиний з лікарських засобів (імунотерапії) офіційно зареєстрований в Україні. Зазвичай, згідно протоколів лікування цей препарат призначають вводити пацієнту кожні три тижні, вартість одного такого введення сягає близько 130.тис.грн., це сума лише за лікарський засіб, не враховуючи вартість консультацій, аналізів, обстежень МРТ та КТ, виходить, що сукупно на пацієнта та його близьких лягає фінансово-непідйомний тягар. Тому стільки закликів в мережі інтернет про допомогу, адже при такому лікуванні у пацієнта або його сім’ї не залишається іншого вибору. Інші види лікування, такі як хіміотерапія показали малу ефективність при метастатичній меланомі та не використовуються в європейських та американських протоколах.

Сьогодні до нас звернулася донька пані Надії Гринцевич – Людмила Толстова, вона благає усіх небайдужих про допомогу на придбання ліків для своєї матусі. Надії Гринцевич 65 років і вона лікує метастатичну меланому: (збер.мова автора)

«…Я обращусь ко всем о помощи спасти мою маму, бабушку моего сына, самого родного человека для меня. Год назад мы узнали о её диагнозе: Меланома кожи спины рТ4bN0M0,gr.IIB .На данный момент у неё пошли метастазы и уже 4 стадия .Как сказали доктора, нужна немедленая иммунотерапия препаратом Китруда или дорогостоящая таргетная терапия. Для нашей семьи это очень большие деньги. Мы будем благодарны ,каждому из вас, за любую помощь. В сердце мамы живет надежда ,эта надежда живет и в сердце моей семьи. Мы очень просим Вас о помощи, помощи на лечение. Нужны лекарства»

 Надія Іванівна Гринцевич вже перенесла декілька операцій: по видаленню первинної пухлини, по видаленню метастазів після прогресу хвороби. На жаль, хвороба поширюється дуже швидко та  хірургічне лікування неможливе-потрібне комплексне лікування. Останні обстеження у січні цього року показали прогрес хвороби: множинне вторинне ураження легень, печінки, селезінки, 7-го ребра, головного мозку.   

Просимо допомоги, щоб негайно розпочати лікування. Дякуємо усім небайдужим за допомогу.

 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

4149 6293 9254 1199 Приват банк.

4119 9710 1151 2201 Аваль банк. Толстова Людмила Михайлівна –донька Надії.

Сторінка ФБ доньки: https://www.facebook.com/profile.php?id=100013987878806