НАДІЯ СИРОТА БОРЕТЬСЯ З МЕЛАНОМОЮ (РАКОМ ШКІРИ) З МЕТАСТАЗАМИ В ПЕЧІНКУ ТА КІСТКИ! МОЛОДІЙ МАМІ ПОТРІБНЕ ЛІКУВАННЯ ПРЕПАРАТАМИ ТАРГЕТНОЇ ТАРЕПІЇ, ЯКІ УЖЕ ДАЮТЬ РЕЗУЛЬТАТ, АЛЕ КОШТУЮТЬ НЕПІДЙОМНО-ДОРОГО.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: пн, 03/15/2021 - 11:10

Кожній дитині потрібна МАМА...

Так і маленький Матвійчик хоче, щоб його мама Надя була завжди поруч, цілувала його, обіймала, читала казки на ніч.

Він ще не знає, що у його молодої і гарної мами смертельне захворювання.

І для того щоб жити і бути поруч їй потрібне дороговартісне ПОЖИТТЄВЕ лікування...

Знову #меланома стала великою проблемою в житті

ДІАГНОЗ НАДІЇ - МЕЛАНОМА (РАК ШКІРИ) З МЕТАСТАЗАМИ В ПЕЧІНКУ ТА КІСТКИ!!!

З рідними Наді я познайомилася ще коли їй призначили лікування імунотерапією. Проте, через прогрес хвороби їй змінили тактику лікування та призначили препарати таргетної терапії.

Надія у 26 років стала мамою, і життя здавалось стало ще більше наповненим, та за кілька місяців лікарі приголомшили, у неї діагностували агресивний рак шкіри – меланому, яка швидко прогресує.

Понад рік тому почалося лікування, яке триває досі. Лікарі наполягали на проведенні імунотерапії, яка допомагає імунній системі розпізнати ракові клітини і знищити їх. Молодій жінці прописали препарат, який на місяць лікування коштує майже сто тисяч гривень. Проте навіть висока вартість не стала гарантом подолання хвороби, адже меланома дуже агресивний вид раку, але цей час попри всі випробування Надя змогла провести багато щасливих годин зі своїм синочком.

Попри всі болі, страхи на випробування Надя бореться за життя з усіх сил, нам вона написала звернення:

"Звертаюся до вас з великим проханням про допомогу!

Я, Сирота Надія Андріївна, 14.10.1993 р.н., пацієнтка Чернігівського медичного центру сучасної онкології, потребую довготривалого і дороговартісного лікування (діагноз Меланома, ІІІ стадія з метастазами в печінку та кістки.)

На жаль, в нашій країні немає державних програм по лікуванню Меланоми, всі витрати лягають на плечі хворого та членів його родини.

після встановлення діагнозу, мені проводилась імунотерапія препаратом Опдіво 200 мг 1 раз на 2 тижні протягом 5, 5 місяців (11 крапельниць ,вартістю 46 000 грн кожна)

При контрольному обстеженні виявлено- метастази в печінку та кістки - препарат Опдіво виявився недієвим.

Мені була  призначена таргетна терапія препаратами Тафінлар (Дабрафеніб) та Мекініст (Траметініб).  Контрольне обстеження показало: почали зникати метастази. Проте ці препарати призначені пожжитєво і коштують більше 100 000 грн на місяць лікування.

Фінансові можливості моєї родини вже вичерпано, на попереднє лікування були витрачені всі мої заощадження та заощадження моїх рідних.

На даний час я знаходжуся в декретній відпустці та  виховую маленького синочка Матвія, якому в лютому цього року виповнилося 2 роки.

Заздалегідь вдячна за розуміння, допомогу та підтримку!"

Ось посилання на групу для збору коштів для лікування Надії, тут публікуються усі звіти та є підтверджуючі документи, також проводяться благодійні аукціони: 

https://www.facebook.com/groups/2990170301012764/?ref=share 

Публікація про історію боротьби з хворобою в ТСН_ДОПОМОГА:

 https://tsn.ua/dopomoga/nadiya-blagaye-podaruvati-yiy-shans-na-zhittya-1460406.html?utm_source=share&fbclid=IwAR1yl0cVdw605VXUHj88HsAm5froQuiTFGwPBHKoKzlKFVuPyNcURgvUftI

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

- картка ПриватБанку  - 5168 7554 4657 1248

- картка ОщадБанку - 5167 4901 2898 0066

Сирота Надія Андріївна

 

 

 

Коментарі