НЕОБХІДНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПРИДБАННЯ ЛІКІВ ТАРГЕТНОЇ ТЕРАПІЇ ВІД МЕЛАНОМИ (РАКУ ШКІРИ) IV СТАДІЇ ОЛЕКСАНДРУ ЧЕРЕДНІЧЕНКУ. ЧОЛОВІК ПРОЙШОВ ХІМІОТЕРАПІЮ, АЛЕ ХВОРОБА ПРОГРЕСУВАЛА МЕТАСТАЗАМИ У ХРЕБЕТ ТА КІСТКИ.

Автор: Olga_Eremchuk , дата: вт, 06/15/2021 - 14:35

Кожного дня в мережі Інтернет проглядаю все більше зборів коштів на дороге лікування. Прикро, що багато з них - це про пацієнтів, яких об'єднав діагноз "меланома". І за кожним збором стоїть своя історія перемоги, поразки, страждань, радості від результатів, страху, сили, віри,  розчарування, по-різному складається боротьба...

Як правило ця історія нелегка фізично, психологічно, проте для пацієнтів з діагнозом меланома - ще й матеріально, особливо на пізніх стадіях, коли ефективність від хіміотерапії близько 10%, а інноваційні ліки імунотерапії чи таргетної коштують від 2 мільйонів гривень на рік, не рахуючи додаткових обстежень, аналізів, поїздок, консультацій МРТ, КТ. Цей фінансовий тягар лягає на самого пацієнта та його близьких.

В Україні не закупляється жодних ліків для пацієнтів з меланомою за кошти державного бюджету. Тому стільки людей змушені шукати кошти, звертаючись до небайдужих людей через соціальні мережі.

Одним із тих, кому дуже потрібно лікування - Олександр Чередніченко, він потребує коштів на лікування меланоми IV стадії дороговартісними таргетними препаратами. Чоловіку лише трішки за п'ятдесят, проте останніх декілька років перетворилися у суцільну боротьбу з недугом.

Вперше, меланому було виявлено на правому стегні, одразу утворення видалили хірургічно та відправили матеріал на дослідження, яке підтвердило діагноз.

Оскільки стан хвороби не був запущеним, лікарі призначили рік лікування препаратом Лаферобіон (прим.лікарський засіб, що належить до групи препаратів Інтерферон альфа-2b), але клітини меланоми встигли поширитися організмом, пішов прогрес. Тому протокол лікування було змінено на радикальніший: один вид хіміотерапії, потім інший (Дакарбазин, потім Карбоплатин+Паклітаксел), але навіть попри це нелегке лікування хвороба прогресувала далі.

Лікарі Олександру запропонували варіанти лікування сучасними препаратами імуно- або таргетної терапії. На жаль, обидва варіанти фінансово-непідйомні для сім'ї чоловіка, бо і попередні пройдені кроки обійшлися для рідних важко.

Зараз в чоловіка наявні метастази в кістках та хребті, пухлини давлять на хребці, що спричинило компресійний перелом.

Для того, щоб хоч якось полегшити страждання та зупинити прогрес меланоми - Олександр негайно розпочав лікування препаратом Тафінлар в монорежимі, хоч зазвичай ці ліки призначають у комбінації з іншим препаратом-Мекініст, проте змоги лікуватися комбінацією немає. Завдяки постам в соціальних мережах чоловіку вдалося розпочати курс проте він дуже дороговартісний і продовжити його прийом немає можливості через брак коштів.

Тому наш заклик до усіх небайдужих, до тих, хто має можливість допомогти: подаруймо Олександру Чередніченку шанс придбати ліки та зупинити прогрес хвороби. Насправді, препарати таргетної терапії показують гарні результати навіть на пізніх стадіях, лише єдина перепона відділяє їх від шансу поборотися- необхідні дуже великі кошти, щоб придбати рятівні ліки.

Дякуємо кожному, хто має змогу відгукнутися!

 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

Карта приватбанк 5168 7451 0372 5682- Чередніченко Олександр

сторінка Олександра у Фейсбук: https://www.facebook.com/chereda.aleksandr/

 

Коментарі