СВІТЛАНА ЗАВЯЛОВА (д-з МЕТАСТАТИЧНА МЕЛАНОМА): "Я СТОМИЛАСЯ ВІД ОПЕРАЦІЙ,ХІМІЇ,ПРОТЕ ЦЕ МІЙ ПОРЯТУНОК В БОРОТЬБІ З МЕЛАНОМОЮ. ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА ПРОЙТИ ЦЕЙ ШЛЯХ З ПЕРЕМОГОЮ. ПОТРІБНЕ ЩЕ ОДНА ОПЕРАЦІЯ ТА ДУЖЕ ДОРОГЕ ЛІКУВАННЯ,ПОНАД ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ"

Автор: Olga_Eremchuk , дата: ср, 06/23/2021 - 12:33

Вітаю усіх, хто читає мою історію! Мене зовуть Світлана, мені 53 роки. Я завжди була активною та вольовою, здатною вирішувати усі свої проблеми.

Проте сьогодні змушена звертатися до усіх, хто має можливість допомогти: мені дуже необхідна допомога у лікуванні меланоми.

Моя історія хвороби розпочалася у 2020 році, рівно рік тому мені було видалено меланому шкіри живота та призначено другу клінічну групу.

Оскільки тоді більше ніяких утворень виявлено не було- лікарі призначили лікування препаратом інтерферонотерапії та спостереження. 8 місяців я старанно приймала уколи та виконувала усі рекомендації, проте, меланома встигла "прижитися" в моєму організмі та знову прогресувала у тому ж місці. Друга операція пройшла важче, адже мені видалили передню черевну стінку та м'яз, після чого призначена хіміотерапія препаратом Дакарбазин. 

На жаль, і на цьому мій шлях лікування меланоми не закінчився, пройшов невеликий відрізок часу після хіміотерапії, як я знову відчула збільшений лімфатичний вузол.

Як пояснюють лікарі, меланома встигла поширитися лімфатичною системою. Мене направили з м.Рівного, де я проходила лікування на консультацію у Національний інститут раку (НІР). Там лікар призначила ще одну операцію-видалення ураженого лімфатичного вузла з подальшим комплексним лікуванням таргетною або імунотерапією (залежить від того, як далі вестиме себе хвороба). Мені дуже страшно, адже рік лікування і так дався і фізично, і психологічно, і матеріально важко. А озвучені вартості ліків взагалі доводять до розпачу.

Друзі, родичі, знайомі! Прошу Вас допомогти зібрати кошти на лікування.

Сторінка Світлани у Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015061116397