ЮЛІЯ БАБАРИКА ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ У НЕБАЙДУЖИХ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ БЕЗПІГМЕНТНОЇ МЕЛАНОМИ

Автор: Olga_Eremchuk , дата: вт, 01/26/2021 - 13:29

Ще у недалекому 2015 році на шпальтах світових та українських видань зарябіли заголовки «Вчені відкрили ефективний засіб проти меланоми…»

Це був великий прорив, адже меланома-це один з найагресивніших видів раку, оскільки розповсюджується через лімфу і кров майже в усі органи.  Меланома буває різних видів. Один з дуже небезпечних - безпігментна меланома, діагноз часто встановлюють лише після видалення утворення та його патогістологічного дослідження.

Проблема у тому, що «..ефективний засіб проти меланоми…» навіть у 2021 р.коштує пацієнту непідйомну суму коштів. Таргетна чи імунотерапія однаково дороговартісні для пацієнта, а хіміотерапія малоефективна при меланомі.

На жаль, в Україні відсутні будь-які програми щодо закупівлі ліків або фінансової допомоги пацієнтам з діагнозом «меланома». Пацієнтами з дорослою онкологією благодійні фонди зазвичай не займаються-залишається не що інше, як шукати допомоги у небайдужих.

Сьогодні нашої допомоги потребує Юлія Бабарика, яка понад рік бореться з безпігментною меланомою.

Для того, щоб лікування було ефективним Юлії необхідно робити крапельниці імунопрепаратом   КІТРУДА®(пембролізумаб). Цей засіб  єдиний з препаратів імунотерапії офіційно зареєстрований в Україні для лікування меланоми, проте вартість його від виробника на РАЗОВЕ введення близько 130 тис.грн., такі крапельниці необхідно робити кожні 21 день. Уявіть собі, людина, щоб врятувати власне життя має знаходити кожні 21 день 130 тис.грн. на ліки

Далі історія Юлії (збережена мова автора):

«- Здравствуйте! Меня зовут Юлия Бабарыка, мне 38 лет. Проживаю в городе Запорожье. У меня диагноз беспигментная меланома, 3 стадия.

Моя история началась в январе 2020 года, проходя плановый медосмотр, я пошла на УЗИ молочных желез. При осмотре врач сказал, что у меня увеличен лимфатический узел ( который никак себя не проявлял), направляет на маммографию, результат-с грудью всё хорошо. Далее биопсия лимфоузлов и заключения врачей- у вас онкология.

Моим эмоциям не было предела...ведь  это уже метастаз!, а не первичный очаг. Я прошла КТ, МРТ-всё чисто!!!

Рак где? Рак чего?

         Следующий этап был удаление лимфоузла и только тогда смогли определить диагноз: беспигментная меланома ,3 стадия.

В Запорожье я прошла один курс химиотерапии. Далее, в Киеве, НИР мне делают лимфодисекцию - удаление 10 лимфоузлов ( в них меланомы не обнаружено). Назначение иммунотерапии препаратом КИТРУДА 200 мг через каждые 21 день,18 капельниц в течение года… нужно около 2,3 млн.грн только на препарат, другой альтернативы нет, так, как это единственный иммунопрепарат зарегистрирован в Украине для лечения меланомы.

На сегодняшний день, я уже прошла 14 капельниц Китруды... благодаря моим родным, моим друзьям, коллегам и всем неравнодушным людям.

Я очень хочу закончить лечение и продолжать жить со своей семьёй!!»

Реквизиты для помощи:

ПриватБанк 4149 6293 8670 3813- Бабарыка Юлия

Сторінка Юлії у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100013915328201

#меланома #Бабарика #Бабарыка #МеланомаУкраїна #рак #допомога

 

 

Коментарі